BMN.sk Billboardy, Reklama a Textil

Zaoberáme sa poradenstvom v oblasti reklamy, prenájmu billboardov, grafickými návrhmi, zabezpečením tlače, predajom reklamných predmetov od písacich potrieb až po textil. Ponúkame profesionálny a skúsený prístup ako aj priateľské vystupovanie, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom ak máte akékoľvek dotazi.

O Nás

BMN s.r.o. Pôsobí v oblasti reklamy od roku 1993

Naša spoločnosť má vybudovanú vlastnú sieť billboardov, ktoré sa nachádzajú v priamo v meste, ako aj pri hlavných cestách, na ich vstupe a výstupe z mesta. Zabezpečujeme realizáciu reklamnéhozámeru, ponúkame úplné reklamné služby od konzultácií, tvorby grafického návrhu cez tlač až po výlep. Servis a záruka po dobu nájmu je samozrejmosťou.

Zabezpečujeme taktiež dodanie a potlač najrôznejších reklamných a darčekových predmetov, značkového textilu, dôraz kladieme na kvalitu produktov a komunikáciu.To všetko s potlačou alebo bez.

Ako novinku vám môžeme ponúknuť certifikované a EN testované pracovné, reflexné oblečenie a príslušenstvo medzi ktorým nájdete napr. pracovné nohavice, bundy, vesty, žiaruvzdorné odevy, laboratórne plášte, pracovné topánky, rukavice, masky, respirátory, ochranné okuliare, bezpečnostnéprilby, slúchadlá, svietidlá.

Copyright 2014 BMN s.r.o.