O nás

Zaoberáme sa poradenstvom v oblasti reklamy, prenájmu billboardov, grafickými návrhmi, zabezpečením tlače, predajom reklamných predmetov od písacich potrieb až po textil. Ponúkame profesionálny a skúsený prístup ako aj priateľské vystupovanie, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom ak máte akýkoľvek dotaz.

Firma pôsobí v oblasti obchodu a reklamy od roku 1993

Naša spoločnosť má vybudovanú vlastnú sieť billboardov, ktoré sa nachádzajú v priamo v meste Košice, ako aj pri hlavných cestách, na ich vstupe a výstupe z mesta. Zabezpečujeme realizáciu reklamného zámeru, ponúkame úplné reklamné služby od konzultácií, tvorby grafického návrhu cez tlač až po výlep. Servis a záruka po dobu nájmu je samozrejmosťou.

Zabezpečujeme taktiež dodanie a potlač najrôznejších reklamných a darčekových predmetov, značkového textilu, dôraz kladieme na kvalitu produktov a komunikáciu.To všetko aj s reklamnou potlačou /šitie alebo nažehlovacia fólia/

Ponúknume špecializované pracovné odevy odolné proti ohňu, ochranu rúk a nôh, reflexné oblečenie, OOP a technické oblečenie.

Sme oficiálny distributor značiek: Portwest a Malfini.

Kontaktujte nás!