Pracovné a reflexné oblečenie PORTWEST

Vysoká kvalita za perfektnú cenu.

Testy a certifikácia

Portwest výrobky sú certifikované podľa medzinárodných štandardov vrátane ANSI, AS / NZS NFPA, ISO a EN.
Vysvetlivky k štandardom (PDF)

Veľkostná tabulka

Vyberte si tú správnu veľkosť! Tabuľka rozmerov odevov, obuvi a rukavíc. Stiahnite si veľkostnú tabuľku nižšie.
Stiahni PDF

COVID-19 rada produktov

Časticové, uhlíkové respirátory FFP1, FFP2, FFP3 a celotvárové masky.

APET štíty poskytujú mimoriadne jasnú viditeľnosť pre vynikajúcu kvalitu videnia po celý pracovný deň, zatiaľ čo PVC môže zhoršovať viditeľnosť.

Tkaninové masky dvoj a troj vrstvové.

Medicínske masky.

TEXPEL ™ MICRO laboratórne plášte, je jedinečná patentovaná technológia na CV22,
CV33, CV34, M852 a CS25, ktoré inhibujú šírenie a rast škodlivých mikróbov, ako sú baktérie, huby, spóry a vírusy.

Vysoko kvalitné príslušenstvo Covid-19, nevyhnutné pre rôzne priemyselné odvetvia, aby sa minimalizovalo riziko kontrakcie Covid-19.

Kolekcia DX4™

Posuňte svoje limity pomocou zatiaľ najdynamickejšej kolekcie pracovných odevov od spoločnosti Portwest. Táto moderná kolekcia kombinuje všetky technické vlastnosti vyžadované od moderného pracovného odevu s mnohými chytrými inováciami, ktoré zaručujú, že nositeľ dosiahne maximálnu funkciu a štýl.

Kolekcia DX4 ™ kombinuje vysoko výkonné strečové textílie s robustnými panelmi Oxford, ktoré poskytujú bezkonkurenčný ľahký pohyb a najvyššiu flexibilitu. To, čo túto kolekciu definuje, sú špičkové dizajny, ktoré umožňujú úplný prechod z práce na voľnočasové aktivity.

Kolekcia WX3

Moderné pracovné odevy Portwest WX3 vyvážia pohodlie, všestrannosť a estetiku. Výrobky sú navrhnuté podľa najvyšších štandardov a ponúkajú riešenie pre každodenné činnosti a pracovné prostredie. Vyrobené z najmodernejších látok poskytujúcich vynikajúcu odolnosť proti oderu a výnimočné celodenné pohodlie. Dômyselné konštrukčné riešenia spojovacích a vreckových systémov poskytujú bezkonkurenčné uchytenie a bezpečnosť.

Kolekcia PW3 ™

Portwest s potešením predstavuje do našej kolekcie PW3 vzrušujúce nové produkty a vynikajúce možnosti nových farieb. Náš ocenený dizajnérsky tím bol zaneprázdnený výskumom najnovších trendov, najmodernejších látok a inteligentných komponentov, aby dodával revolučné nové dizajny.
Súčasné pracovné odevy Portwest PW3 ™ kombinujú športové a štýlové trendy s funkciami, moderným strihom a zlepšeným komfortom. Výrobky, ktoré využívajú prémiové textílie, sú navrhnuté tak, aby poskytovali flexibilitu v rôznych odvetviach priemyslu a obchodu a ponúkajú mimoriadnu hodnotu.

Reflexné odevy, bundy, vesty, nohavice na traky, žiaruvzdorné odevy, pracovné odevy, laboratórne plášte, kombinézy, kuchárske odevy, topánky, topánky s oceľovou špičkou, rukavice proti porezu, teplu odolné rukavice, požiarné obleky, zváračske rukavice, bajonetové masky, respirátory, ochranné okuliare, bezpečnostné prilby, ochrana sluchu, priemyselné utierky, nože, proti únavové rohože, svietidlá, prvá pomoc.